دکتر شریف نجفی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی

دکتر شریف نجفی هستم، بعد از اتمام دوره پزشکی عمومی در سال ۱۳۸۲، وارد رشته تخصصی طب فیزیکی و توانبخشی شده و در سال ۱۳۸۵ با کسب بورد تخصصی طب فیزیکی و توانبخشی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز فارغ التحصیل شدم. از آذرماه ۱۳۸۵ بعنوان هئیت علمی دانشگاه علوم پزشکی ارتش، کار آموزشی-پژوهشی و درمانی در این رشته را شروع کردم و حاصل یازده سال فعالیت؛ مشارکت در آموزش ۳۵ متخصص طب فیزیکی و توانبخشی، تالیف ۳ کتاب، ۱۰ مقاله داخلی و خارجی، بیست سخنرانی در کنگره ها و سمینارهای سراسری و کشوری است.

برای مشاهده متن کامل مقاله دکتر شریف نجفی روی لینک دکتر شریف نجفی کلیک کنید.

متخصص طب فیزیکی و توانبخشی | دکتر شریف نجفی طب ,فیزیکی ,دکتر ,نجفی ,شریف ,توانبخشی ,فیزیکی و ,دکتر شریف ,شریف نجفی ,طب فیزیکی ,و توانبخشیمنبع

همه چیز درباره گودی کمر در خانم ها | کیف، کفش و ورزش مناسب، عوارض، علائم و درمان گودی کمر خانم ها

گرفتگی عضلات پاها در شب و دلایل بروز و روش های پیشگیری و درمان گرفتگی عضلات پاها در شب

کیست مچ دست (کیست گانگلیونی) | علت، علائم، تشخیص و درمان کیست مچ دست (کیست گانگلیونی)

دررفتگی مکرر شانه و تفاوت آن با نیمه دررفتگی شانه، روش های جراحی و درمان دررفتگی مکرر شانه

کمردرد حاملگی و علل و روش های تشخیص و درمان کمردرد حاملگی

شانه یخ زده چیست؟ | علت بروز، علائم، تشخیص و درمان شانه یخ زده

سوزش ران پا یا مرالژیا پارستتیکا چیست، علل، علائم و درمان سوزش ران پا

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

تبادل لينک سه طرفه و هوشمند ستوده 2 هر چی که بخوای آنلاین آموزش ترامپولین تخفیفان بازرگانی سکوتی آی پهباد طراحی ایرانی آی تی سنتر خرید انواع لوازم یدکی کوماتسو